A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Маловисторопський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради

ДОШКІЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Дитинство починається з садочка,

Де іграшок багато і пісень,

Де граючись, ми всі не помічали

Як час спливає і минає день.

І де б не був ти, ким не став,

В життя поринувши доросле,

Садок дитячий - це твій старт,

Це найрідніше, найдорожче!

 

Душа дитини в роки від 2 до 7 найбільш чула і вразлива, й уцей час найкраще треба її плекати й пильнувати, щоб і серце, й воля, й розум, а також й тіло розвивалися цілком нормально.

С. Русова

 

Наш садочок "Пізнайко" – територія щасливого дитинства для наших малюків!  Дітлахи розвиваються і виховуються, навчаються і розважаються. Вони веселі, розумні, життєрадісні, допитливі і їм є, що сказати і чим похвалитися, вони мають перші перемоги, прагнуть до знань і мають бажання увійти в цей світ компетентними особистостями.

Наш ДНЗ « Пізнайко » працює за базовою програмою розвитку дітей дошкільного віку « Я у Світі».

ДНЗ відвідує 23 малят та налічує 1 різновікову групу.

В гостях у осені

6 листопада в ДНЗ "Пізнайко" для вихованців старшої групи була проведена розвага "В гостях у осені", яку підготувала вихователь Загребельна А. С.

14:18 06.11.2019

Піший перехід до парку

25 жовтня з дітьми старшого дошкільного віку було проведено піший перехід до осіннього парку. Вихователь Загребельна А. С. провела бесіду-спостереження за змінами в природному середовищі. Під час прогулянки діти весело грали в рухливі ігри та наостанок зібрали букети з кленових листочків.

14:14 06.11.2019

Прощавай, садок дитячий!

3 червня у закладі дошкільної освіти відбулося незабутнє свято  - перший випускний «Прощавай, садок дитячий!».

10:55 13.06.2019

З Новим 2019 роком!

     20 грудня пройшов новорічний святковий ранок у старшій групі ДНЗ "Пізнайко". Діти із радістю водили новорічні хороводи, читали вірші, співали, грали у веселі ігри. Глядачі підтримували маленьких артистів оплесками, а Дідусь Мороз та Снігурочка роздали новорічні подарунки. Також на свято завітала секретар Маловисторопської сільської ради Неженець Олена Олександрівна, яка привітала присутніх з новорічними святами та вручила дітям новорічний шоколад.

19:26 20.12.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора