A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Маловисторопський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області

Дошкільне відділення

 

Дитинство починається з садочка,

Де іграшок багато і пісень,

Де граючись, ми всі не помічали

Як час спливає і минає день.

І де б не був ти, ким не став,

В життя поринувши доросле,

Садок дитячий - це твій старт,

Це найрідніше, найдорожче!

 

Душа дитини в роки від 2 до 7 найбільш чула і вразлива, й уцей час найкраще треба її плекати й пильнувати, щоб і серце, й воля, й розум, а також й тіло розвивалися цілком нормально.

С. Русова

 

Наш садочок "Пізнайко" – територія щасливого дитинства для наших малюків!  Дітлахи розвиваються і виховуються, навчаються і розважаються. Вони веселі, розумні, життєрадісні, допитливі і їм є, що сказати і чим похвалитися, вони мають перші перемоги, прагнуть до знань і мають бажання увійти в цей світ компетентними особистостями.

Наше ДВ « Пізнайко » працює за базовою програмою розвитку дітей дошкільного віку « Я у Світі».

Дошкільне відділення відвідує 14 вихованців та налічує 1 різновікову групу.

Дата: від до Скинути

День Матері

Вихованці дошкільного відділення від усього серця вітають усіх матусь з Днем матері! ❤💐🤱 У це травневе гарне свято, У День Всесвітній матерів. Сказати хочемо багато, Ми вам хороших, теплих слів. Бажаємо радості і квітів, Любові, миру, доброти! Щоб ви, найкращі мами в світі, Завжди здоровими були!!!

19:14 13.05.2024

День кульбабки

13 травня -  Всесвітній День кульбабки! 🌼🌿🌼🌿🌼🌿🌼🌿🌼🌿🌼🌿🌼🌿🌼🌿 В небесного сонечка Квітне в травах донечка. Запашна у неї шапка. Ім’я в донечки- Кульбабка!

19:14 13.05.2024

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДИТИНИ🔴🟡🟢

Протягом тижня діти продуктивно засвоювали такі теми! ✅Дитина серед людей, предмети навколо нас. ✅Природа друг, коли ти добре знаєш її. ✅Вогонь друг - вогонь ворог. ✅Безпечні та небезпечні вулиці і дороги.

19:07 13.05.2024

Великдень

🌿🌼🌿🌼🌿🌼🌿🌼🌿🌼🌿🌼🌿🌼🌿🌼🌿 Мир хай буде всім сьогодні! Сонце сяє хай з небес! Бо світле Свято - Великоднє - Нам шле привіт: "Христос Воскрес!"

18:36 13.05.2024

Художньо- продуктивна діяльність Об'ємна аплікація на тему:"Вербові котики"

🌿🏵️🌿🏵️🌿🏵️🌿🏵️🌿🏵️🌿 Гілочки вербові сонце зігріває, А душа радіє, а душа співає, Бо вже близько свято, писанки і паска, Бо на землю сходить Божа милість й ласка. 🌿🏵️🌿🏵️🌿🏵️🌿🏵️🌿🏵️🌿

18:16 13.05.2024

22 березня - Всесвітній День Землі

22 березня - Всесвітній День Землі! Давайте  будем все оберігати:  Дерева, ріки, квіточки малі . Любить всім серцем й завжди пам'ятати Що ми є часточка природи на Землі!🌏🌿🍀

18:11 13.05.2024

День Святого Миколая

🎄🧑‍🎄❄️День Святого Миколая - це свято дитинства й щедрості, доброти, милосердя, на яке щорічно чекають діти. Усі діти з самого раночку виглядають Миколая, аби отримати подарунки, але не тільки отримати, а й подарувати Миколаю щось незвичне...🎄🧑‍🎄❄️ Вихованці дошкільного відділення з нетерпінням чекали на свято. Вчили віршики, пісеньки та були дуже слухняними. І ось сьогодні до них завітав  Миколай зі своїми дарунками!!!❄️🎁🎄☃️ Нехай Святий Миколай прийде в кожну оселю, і принесе нам найцінніший подарунок, який ми усі чекаємо - ПЕРЕМОГУ!!! ☃️🎄❄️☃️🎄❄️

16:55 11.12.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора