A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Маловисторопський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області

Новини

Дата: від до Скинути

Скарбниця педагогічного досвіду

16 березня у закладі освіти відбувся методичний день. У рамках якого вчителі, які атестуються у 2023 році провели відкриті уроки. Педагоги врахували компетентністні підходи до навчання, проявили креатив, врахували особливості змішаної форми навчання.

15:38 16.03.2023

Кобзареве віще слово

З метою вшанування пам'яті великого Кобзаря, поглиблення знань учнів про життєвий шлях Т.Г.Шевченка, його перебування в нашому краї, виховання патріотичних почуттів у актовій залі освітнього закладу відбулась зустріч "Кобзареве віще слово". Учитель української мови та літератури Гусак Б.В. розповіла присутнім про перебування поета в Лебедині, в Лихвині, про експонати Лебединського художнього музею, пов'язані з творчістю Т.Г. Шевченка. Пролунали вірші поета у виконанні переможців поетичних конкурсів. Класні керівники та класоводи провели тематичні бесіди та за сприяння батьківського комітету пригостилися чаєм з солодощями.

14:08 10.03.2023

Ноутбуки для освітян

Заклад освіти отримав 5 ноутбуків. Це стало можливим завдяки сприянню Фундації Олени Зеленської в межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) та проєкту «Цифровий актив для України» від компаній «HP» та «Microsoft"

13:50 01.03.2023

Платформа "МРІЯ"

Департаментом кіберполіції Національної поліції України, спільно з партнерами розроблено електронну платформу «Мрія», що створена для об’єднання проєктів, реалізованих у синергії Кіберполіції України та волонтерів. Основною метою проєкту є протидія кремлівській пропаганді та фейковим або проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

15:01 07.02.2023

Україна колядує!

Розпочинається цикл заходів у рамках святкування новорічних свят. З 5 по 9 грудня проходив І етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція». Через певні заходи безпеки не всі здобувачі освіти мали змогу долучитися до заходу. 10 учнів представили свої вироби на виставку. Композиції Огороднікова Богдана, учня 6 класу та Огороднікова В̓ячеслава, учня 3 класу відібрані для участі в ІІ етапі конкурсу.

11:29 27.12.2022

На порозі Новий рік

Розпочинається цикл заходів у рамках святкування новорічних свят. З 5 по 9 грудня проходив І етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція». Через певні заходи безпеки не всі здобувачі освіти мали змогу долучитися до заходу. 10 учнів представили свої вироби на виставку. Композиції Огороднікова Богдана, учня 6 класу та Огороднікова В̓ячеслава, учня 3 класу відібрані для участі в ІІ етапі конкурсу.

13:34 15.12.2022

Нам буде важко, але соромно не буде ніколи

Ці слова Валерія Залужного стали лейтмотивом для проведення виховних заходів з нагоди Дня Збройних Сил України. У 7 класі пройшов Урок звитяги «Професія – захищати Батьківщину», з учнями 1 класу проведена бесіда «На сторожі миру», учні 8 класу переглянули відеоролик «Вірте в ЗСУ!» та виконали творчі роботи: намалювали тематичні малюнки, які будуть передані захисникам України. У 9 класі пройшла виховна година «Шлях до Перемоги», класовод 4 класу провела бесіду «Українська армія – найсильніша!»

13:33 15.12.2022

16 днів проти насильства

З 25 листопада по 10 грудня проходила акція «16 днів проти насильства», в рамках якої було проведено ряд виховних заходів: оформлений інформаційний куточок, оформлена виставка дитячого малюнка «Stop! Насильству», проведені бесіди, згідно розробленому загальношкільному плану. До Міжнародного дня людей з інвалідністю надіслана у групи ват сап Пам̓ятка «Безбар̓єрна комунікація». З дня повномасштабного вторгнення росії на територію України працівники освітнього закладу, батьки, учні стали активними учасниками волонтерського руху. Родини неодноразово долучались до збору смаколиків для наших захисників.

09:53 13.12.2022

Безпека на дорозі

З 15 по 22 листопада проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. Був розроблений План проведення виховних заходів. Оформлений інформаційний куточок.

09:52 13.12.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора