A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Маловисторопський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради

ЗНО і ДПА

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО)

 

ОСОБЛИВОСТІ ЗНО-2019

Зовнішнє незалежне оцінювання (далі – ЗНО) пройде з 20 травня до 13 червня 2019 року.

 

Кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів із переліку:

 

1. Українська мова і література

2. Історія України

3. Математика

4. Біологія

5. Географія

6. Фізика

7. Хімія

8. Англійська мова

9. Іспанська мова

10. Німецька мова

11. Французька мова

 

Результати ЗНО з трьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (далі – ДПА) за освітній рівень повної загальної середньої освіти для закладів загальної середньої освіти, які в 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти 2019 року :

 

1) українська мова і література (результат виконання завдань з української мови, у тому числі, написання власного висловлення);

2) математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття) (за вибором учня);

3) один з навчальних предметів, зазначених у пунктах 2-11 Переліку (за вибором учня).

 

Учні закладів загальної середньої освіти, яким результат ЗНО з іноземної мови має зараховуватися як оцінка за ДПА:

 

-отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного рівня, якщо вони вивчали іноземну мову на рівні стандарту або академічному рівні;

 

-отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного та профільного рівнів, якщо вивчали цю іноземну мову на профільному рівні.

 

Для учнів (слухачів, студентів) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти результати ЗНО з української мови і літератури (українська мова), а також із математики або історії України (за вибором учня (слухача, студента)) зараховуються як результати ДПА за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

 

Зміст і складність тестів з усіх предметів ЗНО відповідатиме Програмам зовнішнього незалежного оцінювання (наказ МОНУ від 03.02.2016 № 77).

 

Переклад завдань сертифікаційних робіт з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, із урахуванням реєстраційних даних учасників ЗНО, буде здійснюватися кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами.

Календарний план проведення ЗНО

ДПА у формі ЗНО

Основне про ЗНО-2019

Календар ЗНО

Пробне ЗНО

Програми ЗНО

ПРЕС-РЕЛІЗ листопад 2019

ПРЕС-РЕЛІЗ грудень 2019

Реєстрація для участі в ЗНО

Учні 11 класу Маловисторопського НВК визначилися з переліком предметів, які обрали для ЗНО-2019, пройшли успішну реєстрацію та отримали сертифікати та запрошення для участі в основній сесії ЗНО-2019. Пріоритетними є: Українська мова та література, Історія України,  Англійська мова, Географія, Біологія та Математика.

11:01 26.03.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора