A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Маловисторопський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області

Нова українська школа

У 2022-2023 н.р. Нова українська школа впроваджується у 1-4 та 5 класах.

Розділ "НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА" (офіційний сайт Міністерства освіти і науки України)

Новий освітній простір у загальноосвітніх навчальних закладах 

Рекомендації щодо створення освітнього середовища  «Новий освітній простір» 

Дата: від до Скинути

Дзвони Чорнобиля....🕯️

 Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль.У середу, 26  квітня,  пройшли  виховні години, на яких здобувачі освіти  перегорнули гіркі сторінки історії нашої країни. . Діти вшанували хвилиною мовчання всіх, хто віддав своє життя, рятуючи український народ від радіаційної небезпеки.

20:51 28.04.2023

"Всесвітній День Землі!"💙💛

Земля — унікальна планета, на якій є життя. Це диво, яке неможливо повністю осягнути і пояснити, проте, безперечно, варто берегти. Однак людина для Землі — не тільки окраса, а й небезпека. Саме тому ,здобувачі  освіти  1-4 класів висвітлили у своєму проєкті свої обіцянки і побажання Землі, для того, щоб кожен з нас звернув увагу на проблеми нашої планети, насамперед, екологічні. Ці щирі маленькі діти нагадали усім, що любити і берегти природу – це святий обов’язок усіх її жителів, бо ми усі тільки гості на цій планеті. На згадку про свято залишилися фотографії і чудовий настрій.

20:45 28.04.2023

"Великдень іде-свято в душі несе!"

Є багато свят, які люблять зустрічати українці, але одним з головних є весняне свято – Великдень. Це світле і добре свято несе з собою віру, надію і любов. Завдяки виставці, діти мали можливість дізнатися про традиції Великодня, а також брали участь у святі: малювали, ліпили з пластиліну, розповідали вірші.

20:38 28.04.2023

"Всесвітній день авіації та космонавтики"

12 квітня відзначається Всесвітній день авіації та космонавтики, це свято присвячене першому польоту людини в космос. Всі заходи, приурочені до цього свята, мали на меті ознайомити учнів з історією космонавтики, її творцями, розкрити роль українських вчених у розвитку космонавтики. До Всесвітнього дня авіації та космонавтики в школі були проведені різноманітні  заходи: створення  відео-презентації «Космонавтика», виготовлення аплікацій,   малюнків учнів  на тему «Космос очима дітей».

20:31 28.04.2023

Всесвітній день здоров'я

З метою формування навичок щодо ведення здорового способу життя у школі 7 квітня пройшов "Всесвітній день здоров`я" для учнів початкових класів. Здоров'я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє, почувається впевнено, бо вона усвідомлює, що керує своїм здоров'ям, є його господарем.

19:33 28.04.2023

У серці з Кобзарем ❤❤❤

9 березня 2023 року, виповнюється 209 років від Дня Народження національного і світового генія, поета, художника, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка. Він став символом боротьби багатьох поколінь українців за свободу та незалежність!

10:42 24.03.2023

1 березня-перший день весни🕊🕊🕊

1 березня – перший день весни. В Україні і світі  в цей день відзначають одразу три свята: "День бабусі",День котів", " День компліменту". Весна – це подих тепла і початок нового життя. А для українців сьогодні – ще й подих Перемоги!🙏🙏🙏

09:49 24.03.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора