A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Маловисторопський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради

Новини

День протипожежної охорони у школі.

17. 04. З нагоди Дня пожежної охорони в актовій залі зібралися учні початкових класів, щоб переглянути виступ шкільної дружини юних пожежних «Іскринка». Під час заходу діти відповіли на запитання, яких речей слід уникати, щоб не виникла пожежа. Розповіли правила протипожежної безпеки. Члени дружини продемонстрували та пояснили знаки евакуації, наголосили на безпечному відпочинку в лісі, біля водойм, коли залишаються самі вдома. Діти дізналися про професію рятувальника та вкотре наголосили на службі 101.

09:20 20.04.2019

Змагання волейболістів.

       25 лютого 2019 р. у селі Малий Вистороп змагалися волейболісти Маловисторопського НВК і Рябушківського НВК. Брали участь по 3 команди з кожного навчального закладу. Першими грали учні 2004-2005 рн. Перемогла команда Маловисторопського НВК. У змішаній групі перемогла команда Рябушківського НВК. Серед дівчат 2002 рн перемогу отримала команда  Маловисторопського НВК.

19:25 06.03.2019

Герої Небесної Сотні

     20 лютого у актовій залі Маловисторопського НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ відбулась виховна година – реквієм «З Україною в серці». Ведучі заходу зробили ракурс в історію становлення незалежності держави, згадавши імена гетьманів України, видатних державних та політичних діячів. Було переглянуто відеоряд «Герої не вмирають». Учитель української мови та літератури Гусак Богдана Вікторівна прочитала вірші, присвячені подіям зими 2013-2014 рр. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять всіх, хто віддав життя в боротьбі за свободу та незалежність нашого народу.

17:36 22.02.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора