A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Маловисторопський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області

Новини

Дата: від до Скинути

Прощай школа!!!

У Маловисторопському НВК відбувся останній дзвінок навчального року. П'ятеро 11-класників завершили навчання і випорхнули у самостійне життя. Удачі вам!

12:00 24.05.2019

БУЛІНГ: ЗА ДІТЕЙ ВІДПОВІДАЮТЬ БАТЬКИ

Традиційно причиною батьківських нарікань і не зовсім приємних виховних моментів для того, хто не вивчив урок і отримав низьку оцінку, є двійки-трійки у щоденнику. Причин для виховних моментів побільшало відтоді, як на законодавчому рівні у нашій країні введено відповідальність за булінг. І діти, і батьки повинні знати: булінг – не просто зло, яке зачіпає підліткове середовище, а ще й в окремих ситуаціях привід сплатити немалий штраф. І платити його будуть батьки того, хто дозволяє собі принижувати однокласника чи товариша по школі.

11:51 25.04.2019

День протипожежної охорони у школі.

17. 04. З нагоди Дня пожежної охорони в актовій залі зібралися учні початкових класів, щоб переглянути виступ шкільної дружини юних пожежних «Іскринка». Під час заходу діти відповіли на запитання, яких речей слід уникати, щоб не виникла пожежа. Розповіли правила протипожежної безпеки. Члени дружини продемонстрували та пояснили знаки евакуації, наголосили на безпечному відпочинку в лісі, біля водойм, коли залишаються самі вдома. Діти дізналися про професію рятувальника та вкотре наголосили на службі 101.

09:20 20.04.2019

Змагання волейболістів.

       25 лютого 2019 р. у селі Малий Вистороп змагалися волейболісти Маловисторопського НВК і Рябушківського НВК. Брали участь по 3 команди з кожного навчального закладу. Першими грали учні 2004-2005 рн. Перемогла команда Маловисторопського НВК. У змішаній групі перемогла команда Рябушківського НВК. Серед дівчат 2002 рн перемогу отримала команда  Маловисторопського НВК.

19:25 06.03.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора