A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Маловисторопський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області

Новини

Дата: від до Скинути

Святої сотні кревний слід

Учні Маловисторопського НВК взяли участь у мітингу-реквіємі «Святої сотні кревний слід», який відбувся біля пам’ятного знаку «Борцям за волю і незалежність України». Вони читали вірші, присвячені героям небесної Сотні, поставили свічки до підніжжя пам’ятного знака, вшанували хвилиною мовчання загиблих. Разом із представниками Лебединської  райдержадміністрації, Маловисторопської сільської ради, студентами та викладачами місцевого коледжу, сповнені патріотичного духу на заклик «Слава Україні!», вигукували «Героям Слава!».

09:13 22.11.2018

Змагання

20 жовтня в місті Харкові на спортивній базі ХЕПУ пройшов відкритий Кубок Харківської області по кіокушинкай карате. На заході були присутні команди з Києва, Миколаєва, Первомайська, Запоріжжя, Дніпра, Волчанська, дві команди з Полтави та дві команди з Харкова. За підсумками змагань в активі Лебедина одна золота медаль, яку завоював в абсолютній ваговій категорії Дмитро Покутній. Дві срібні медалі в Андрія Васильченка та Андрія Кримця та дві бронзові медалі у Кабацького Дмитра та Стонаєвої Насті, яка до речі, вийшла на фінальний бій з травмованою ногою та спромоглась послати свою суперницю в нокаут. Всі спортсмени та їх тренер щиро дякують директору районного дома культури Світлані Володимірівні Маригіній за люб'язно надану можливість тренуватися в їхньому приміщеннІ. Не секрет, що в цей не простий час дуже важко організувати виїзд команди на змагання, тому окремі слова вдячності висловлюють голові Лебединської інІцІативної групи Національного Корпусу Сергію Демченко, міському голові Олесандру Миколайовичу Бакликову та Івану Олексійовичу Минюку. Приємно усвідомлювати той факт, що є в Лебедині люди, яким не байдужі наша молодь та спорт.

20:13 20.11.2018

День української писемності й мови

9 листопада 2018 року в Маловисторопському НВК з нагоди Дня української писемності й мови було проведено урочисту лінійку «Цвіти у серці, рідна мово!». Учні 9-11 класів написали радіо диктант, засвідчивши свою повагу і любов до скарбів рідної мови. Випущено газету у куточку юних філологів, яка розповідає про зародження української писемності, тернистий шлях заборон української мови.  Учні 5-7 класів намалювали міні плакати на тему «Диво калинове».

16:35 09.11.2018

17.04.2018 р.

Відбулися загальношкільні батьківські збори. Основними питаннями були:

20:49 02.05.2018

27.04.2018 р.

Вибір та замовлення підручників для 10 та 5 класу.

20:49 02.05.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора