A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Маловисторопський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області

Новини

Дата: від до Скинути

Вивчайте, любіть свою мову, як світлу Вітчизну любіть.

             Слова В. Сосюри промовисто говорять про любов до рідної мови. Саме любов до українського слова об'єднала всіх охочих до написання радіодиктанту єдності. Наш освітній заклад не є винятком. І хоча під час дистанційного навчання важко залучити здобувачів освіти до цього заходу в День української писемності та мови, але бажаючих перевірити свої знання більшає щороку.

14:46 09.11.2021

Ми – діти твої, Україно!

З нагоди Дня захисника України 13.10. відбулись «Козацькі розваги». Хлопці 5-8 класів розділились на козацькі рої «Джури» та «Січовики», які демонстрували кмітливість, швидкість, вправність, творчість, силу. Козаки проходили випробування в локаціях «Вправні кашовари», «Хоч з перцем, зате з щирим серцем», «Що не сільце, то своє слівце», «Майстерні художники» та інші. Спритнішими виявився рій «Джури». Після оголошення результатів гри, рої були нагороджені Грамотами. Кульмінацією свята став козацькій куліш для учасників і вболівальників. Батьківський комітет та дівчата привітали майбутніх захисників України та пригостили цукерками.

10:54 19.10.2021

Запобігти, врятувати, допомогти

З 11.10. до 13.10. в освітньому закладі проходив тиждень безпеки життєдіяльності. Всі класоводи та класні керівники провели бесіди, рольові ігри, переглянули відеофільми про правила протипожежної безпеки. Оскільки розпочалися осінні канікули, то здобуті знання стануть вихованцям та їхнім батькам в нагоді. Всі розписалися в журналах проведених інструктажів.

10:53 19.10.2021

Тварини теж плачуть

Здобувачі освіти нашого освітнього закладу мають домашніх улюбленців, про яких можуть розповідати годинами. 04.10 з нагоди всесвітнього дня захисту тварин пройшли виховні години, була оформлена фотовиставка «Селфі з улюбленцем». У цей день небайдужі учні та працівники взяли участь в акції «Допоможи другові». Зібрані кошти були передані до Лебединського притулку бездомних тварин.

10:51 19.10.2021

Відома казка на сучасний лад

Свої акторські здібності продемонстрували учні 6-7 класів, привітавши в такий оригінальний спосіб учителів з їхнім професійним святом. Виловивши трьох Золотих Рибок, Сашко хотів замовити безліч потрібних йому речей, але Рибки переконали рибалку в тому, щоб стати успішною людиною, всім потрібні вчителі. Сучасний світ із сучасними технологіями потребує обізнаних фахівців, які з майбутньою професією визначаються вже в освітньому закладі.

10:50 19.10.2021

Бабин Яр… Людська трагедія

29 вересня у фойє освітнього закладу біля інформаційних плакатів зібралися здобувачі освіти та вчителі, щоб згадати трагічні події вересня 1941 року, коли фашистські військові розстріляли в урочищі Бабин Яр майже 34 тисячі євреїв, мирних українців, військовополонених, циган, членів організації українських націоналістів. Присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та ще довго розглядали світлини та обговорювали події восьмидесятирічної давнини.

10:49 19.10.2021

Герої тилу

Щорічно здобувачі освіти разом з учителями вшановують пам'ять тих людей, які в тилу ворога наближали перемогу. 22 вересня в шкільному музеї пройшов урок пам'яті, під час якого ведучі розповіли про партизанський рух під час Другої світової війни, наголосили на вагомому внеску підпільників у загальну перемогу над фашистськими загарбниками. Присутні оглянули експонати музею, пізніше поклали квіти до Пам'ятного Знака, який встановлений на місці бою місцевих партизан з німецьким обозом.

10:48 19.10.2021

Ми обираємо мир!

До Міжнародного дня миру пройшли виховні години, конкурси малюнків, флешмоб по виготовленню голубів миру, фото сесії біля тематичного плаката. Класовод 3 класу, зібравши весь матеріал, зробила цікавий відеоролик та розмістила в соцмережах з метою презентації виховної роботи в освітньому закладі.

10:47 19.10.2021

Читати – це важливо, це модно, це необхідно!

Під таким гаслом відбулась презентація творчості Дари Корній, української письменниці-прозаїка, лауреата третьої премії «Коронація слова» за роман «Гонихмарник» (2010). Шанувальники її таланту організували для учнів 8-9 класів виставку творів письменниці, ознайомили з біографією та тематикою окремих видань, переглянули презентацію за участю Дари Корній. Мета заходу – привернути увагу молоді до сучасної української літератури, розвивати інтерес до національних надбань.

10:46 19.10.2021

Висторопський погрібець

З 20.09. до 23.09 учні 1-9 класів оздоблювали та поповнювали виставку сільськогосподарської продукції «Висторопський погрібець». Різноманітні овочі, фрукти, кавуни, консервація, калина демонструвалися на виставкових столах. Завершальним етапом виставки стало Свято вінегрету.

10:45 19.10.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора